воскресенье, 16 февраля 2014 г.

Майбутнє варто планувати. "Все починається з любові!"До дня всіх закоханих в рамках програми «Здоров’я жінок України» по всій Кіровоградській області проводяться акції,  інформ – зустрічі.

14 лютого у  День святого Валентина  з учнями  Світловодського  ПТУ №5  була проведена інформаційно – просвітницька акція «Запрошуємо на побачення», відбулася   літературно – музична  година «Все починається з любові !» , яку підготували учні  групи К – 6 ( провідний бібліотекар Панченко Т., заступник директора з виховної роботи 
Чехов К.Л.)

Кохання – одне з найкращих й найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя. Його сила облагороджує, робить людину добрішою і кращою, спрямовує на великі справи і героїчні вчинки, а іноді змушує тяжко страждати. Кохання – одна з найстраждальніших тем світової літератури від самого початку її існування. Кажуть, що про любов сказано все, але не всіма. Тобто кожен поет чи прозаїк, драматург чи людина, яка зовсім не причетна до літератури, в своєму житті обов’язково «пише» свою неповторну історію кохання.

Ведучі Кириченко Олександр, Полоз Вікторія  розповіли про походження цього свята , історії відносин  та кохання  між Трістаном  та Ізольдою, Петрарка і Лаури, Поліною Віардо і Іваном Тургенєвим , Евеліною Ганською і Оноре де Бальзаком . Юнаки та дівчата   декламували вірші про кохання, підготували  ліричні пісні  та мелодії , які супроводжували їх розповідь, оформили великі листівки – «валентинки», які прикрашали це свято.

Бібліотекарі  філії №2  розповіли про  необхідність збереження   сімейних відносин, збереження репродуктивного здоров’я молоді , про планування  майбутньої сім’ї.

 Корисну  інформацію, яка допоможе кожному  зробити вірний вибір    молодь мала можливість  отримати,  ознайомившись з друкованими матеріалами,  які  їм  були  запропоновані: буклет «Запланований вибір», пам’ятка «Для закоханих: плануй своє життя», брошури серії «Тобі  про здоров’я та красу», «Тобі  майбутній мамі».

Бажаємо всім  незгасимого кохання ,будьте коханими ,освідчуйтеся один одному не лише 14 лютого, а цілий рік, усе сторіччя. Бо любов надихає нас, дає сили, робить красивими, молодими і щасливими.
Про захід можна прочитати в газеті:        Світловодськ Інформ .- 2014.- 20 лютого. –

 с. 13.Комментариев нет:

Отправить комментарий