понедельник, 1 сентября 2014 г.

УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА

У День знань 2014 року, як і щороку 1 вересня, вулиці  Cвітловодська наповнилися білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.
«Україна – єдина країна» - під такою назвою для учнів 7 класу  1 школи  в бібліотеці – філії №2 пройшов перший урок.
Україно моя, для мене ти єдина,
Як рідна мати, що дала життя.
І щастя дні і в лиховісні днини
До тебе повертаю звіддаля.
Такими строками розпочалася  розповідь бібліотекарів про основні історичні події  становлення державності України,  про сьогоденну Україну, яка переживає тяжкі часи.
 Кожна людина з великою любов'ю згадує те місце, де вона народилась. Це маленька батьківщина кожного з нас. Коли їх скласти разом, вийде велика держава - Україна.
Директор музею , Віктор Сергєєв, розповів присутнім про  те, як  починалася історія нашого рідного  міста, про значимість  Кременчуцької ГЕС для   нашої країни.
Учні не тільки  мали можливість здійснити подорож   в історію міста, а й прийняти участь в краєзнавчий  вікторині  "Відкрий для себе рідне місто".
Майстер – клас  «Квітка єднання», який провела бібліотекар Пономаренко Лариса,  показав вміння школярів  працювати спільно і лагідно.

Вітаємо всіх  з Днем Знань!  Діти, ви – майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками примножуйте її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України, поважайте свій народ і його мелодійну мову. Шануйте себе і свою гідність, і шановані будете іншими.
Комментариев нет:

Отправить комментарий