четверг, 30 марта 2017 г.

БІБЛІОКВЕСТ " ШЕВЧЕНКІАНА - 2017 "


У день 203- ї річниці від дня народження поета  Тараса Шевченко  ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант .
У чому ж феномен цього світового митця? Чому майже через два століття після його смерті твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?
 «Шевченкіана - 2017»  - під такою назвою в бібліотеці – філіі №2, пройшов бібліоквест  з учнями  першої школи.
 Під час квесту учасники  двох команд  не лише мали чудову нагоду проявити знання, ерудицію, кмітливість, уміння змагатися в інтелектуально-командній грі, але й дізналися більше про життя та творчий шлях  великого Кобзаря.
Завдання квесту полягало в тому, щоб  розшифрувати  запропоновані секретні шифрограми, в яких були  зашифровані  відомі українські прислів’я  про Т. Шевченка, відгадати  загадки – ребуси, відповісти  на запитання вікторини, продекламувати вірші, за допомогою  калькуляторів  гравці повинні  були знайти значення виразу і дізнаватися про рік певної події.
Гра була цікава та незвичайна тим, що  учні перебуваючи   в постійному пошуку і виконуючи завдання, які були подані їм у новій незвичайній формі, дізнавалися більше  про життя та творчість великого українського поета та мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

Дякуємо за співпрацю директору , педагогічному колективу і бібліотекарю школи №1.

Комментариев нет:

Отправить комментарий