понедельник, 19 марта 2012 г.

Шевченків світ в буянні слів та фарб


Здавалося б,що нового можна дізнатися про Кобзаря? Про його життя і творчість написано стільки досліджень, що можуть створити цілу бібліотеку. Однак, відкриття тривають, адже національний геній був багатогранною особистістю. Сказати своє слово про Шевченка прагнув колектив бібліотеки – філії № 2 , де розгорнуто виставку до 198-ї річниці від дня народження українського поета, художника, мислителя. 
 
Відбувся літературний вернісаж «Шевченків світ в буянні слів та фарб» з учнями 9 класу ЗОШ № 1.  Учням було нагадано об основних подіях біографії поета. Представлені художні роботи Шевченка – художника. Це відомі роботи – «Катерина», «Циганка - ворожка», «Перерване побачення», «Хата батьків у Кирилівці». У творчості Тараса Шевченка – художника значне місце посідає графіка. Він багато працював олівцем, пером, любив сепію й акварель. Також надавав великого значення  естампній графіці, працюючи в техніці офорта й акватинти. Він став одним з найкращих офортистів свого часу і отримав звання академіка гравюри.


  Літературна вікторина, яку провела бібліотекар Пономаренко Лариса Вікторівна показала, що діти добре знають про життя та творчість поета та художника.  Для вікторини використовувалися запитання, що перевіряють знання тексту художніх творів або стосуються біографії, творчого шляху поета.  Були визначені переможці.

Комментариев нет:

Отправить комментарий