понедельник, 11 марта 2013 г.

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв’язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. В інших вимірах живе й наше суспільство. Але не можна забувати, відкидати все те, що цьому передувало. Священною є пам’ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.

Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.
Напередодні Дня захисника Вітчизни учні  9 та 10 класу ЗОШ № 1 мали змогу поспілкуватися з головою ГО «Союз радянських офіцерів» Володимиром Корвяковим. Молодь привітала гостя бібліотеки зі святом, побажали міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.


Комментариев нет:

Отправить комментарий