пятница, 16 октября 2015 г.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА. СВЯТО МУЖНІХ "СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ ЛЮБІТЬ"Свято мужніх  «Свою Батьківщину любіть» приурочене до Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулося  у бібліотеці- філії №2. На зустріч зі старшокласниками  школи  № 1  завітав воїн -доброволець  гранатометник  гранатометного взводу  2- ї роти 1-го окремого батальйону морської піхоти – Романовський Вадим Альбертович.
 Вадим Альбертович розповів школярам, що пережили наші бійці за час, проведений в зоні АТО. Поділився з учнями спогадами і своїм прикладом та прикладом своїх товаришів, які навіть загубивши  здоров’я показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.
Відповідаючи на численні запитання учнів, гість розповів про своє ставлення до подій, до настроїв місцевих жителів Донбасу.
Діти мали можливість отримати достовірну інформацію з перших вуст  та на власні очі побачити приклад патріотизму та героїзму.
Вадим Альбертович пішов добровольцем на війну. Йому багато чого прийшлось побачити і пережити, але він з гідністю готовий знову  стати на захист Батьківщини.
Після закінчення зустрічі школярі побажали воїнам-захисникам  здоров’я, удачі, щастя та мирного неба та подарували обереги  зроблені своїми руками: куклу –мотанку, малюнки, браслети.

 Виявляється, навіть тим, хто вже загартований свистом холодного металу і непростого воєнного побуту, потрібні щирі слова довіри та підтримки.


Комментариев нет:

Отправить комментарий