суббота, 21 ноября 2015 г.

ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА "ЗАБУТТЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ"


До  Дня гідності та свободи  в бібліотеці – філії №2 з учнями  1 –ої школи ( класний керівник  Галина А.І.)  пройшла патріотична година «Забуттю не підлягає».
Бібліотекарі розповіли історію виникнення державного свята  яке відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян,  у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка  «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання  пам'ять  Героїв Небесної Сотні.
Про історичні  події на Майдані розповіли присутні на  заході депутат Кіровоградської  обласної ради  - Степура Руслан  і депутат міської ради Веремієнко Тетяна, які принесли с собою український прапор  з Майдану, ювілейну монету  «Небесна сотня на варті», фотоальбом «Революція гідності».
Учні давали своє визначення понятть «гідність» і «свобода».
А на плакаті  «Для мене Україна це ….»  діти висловили свої думки, а саме вони вважають, що Україна це – життя, Батьківщина,мир, дім, сімя, душа, щастя, незалежність, любов, свобода…
Дівчата та юнаки мали можливість переглянути фрагменти фільму «Революція гідності. Хронологія подій» і прослухати пісню  «Добрий ранок, Україно».
 В читальному залі була  оформлена виставка історичної події.
Депутати міської ради Сапянов Юрій і Ковальчук - Москаленко Тетяна   побажали  учням  любити свою  Батьківщину, стати надійною зміною  в майбутній історії нашої держави.

Ще в І столітті н.е. римський державний діяч, філософ Цицерон  сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя».

Комментариев нет:

Отправить комментарий