четверг, 8 декабря 2016 г.

"ТОЛЕРАНТНІСТЬ - ШЛЯХ ДО ЗГОДИ" ВИХОВНА ГОДИНА ЗІ СТУДЕНТАМИ СПТУ № 5Толерантність – це терпимість до  іншої
точки зору; способу життя, визнання за
іншими права бути іншими. 
 /Декларація принципів толерантності /

Міжнародний день толерантності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Він урочисто був проголошений «Декларацією принципів толерантності», затвердженою у 1995 р. на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО . Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.
Сьогодні поняття «толерантність» має багато визначень: це співробітництво, дух партнерства, відмова від домінування та заподіяння шкоди, терпимість до чужих думок, визнання своєї рівності з іншими, це вміння різних за світоглядом, несхожих один на одного людей жити в мирі і злагоді та зберігати свою індивідуальність.
Толерантність – це мистецтво жити поруч з несхожими на себе людьми.
Працівники   бібліотеки – філії №2 та бібліотекар училища №5  підготували виховну  годину  «Толерантність – шлях до згоди» .
 Бібліотекарі розповіли студентам  групи К – 6, Світловодського  ПТУ №5 про традиції, погляди інших людей, історію виникнення терміну «толерантність».
Молодь приймала активну участь у різноманітних групових вправах «Чим ми різні? Чим ми схожі», «Коло компліментів», «Квітка толерантності» та інші.
А виконуючи вправу «Цивілізація» юнаки та дівчата  створювали свою Цивілізацію, вказавши її назву, гео­графічне положення, природні ресурси, населення , систему правління, закони, за якими живе Цивілізація, її куль­турні особливості. Парламентарі команд презентували свою Цивілізацію.
Завдяки проведеному заходу, молодь зрозуміла, що хоча в кожного з них є свій стиль, манера спілкування, мислення, вони мають притримуватись норм спільного життя і було б добре, щоб однією з цих норм була толерантність.
Встановлення толерантних відносин – важливе завдання сучасного суспільства. І від того, як воно буде вирішене, залежить наше майбутнє.

Дякуємо за співпрацю  майстера виробничого навчання Борщик Н. А, класного керівника Збиранник І. В. та провідного бібліотекаря  Панченко Т. В.
Комментариев нет:

Отправить комментарий