суббота, 10 декабря 2016 г.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА "ЗВОДИМО ЗАМОК ЗАКОНУ"


Кожного  року в грудні  проводиться  Всеукраїнський тиждень права.  Це стало традицією і відбувається щорічно в тиждень, що включає в себе 10 грудня - день прав людини, який у світі відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамлеєю ООН в 1948 році Загальної Декларації прав людини. Цикл заходів, які проводилися в бібліотеці,спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина.
Студенти групи К -6  Світловодського  ПТУ стали учасниками  виховної години  «Зводимо замок закону», яку для них підготували і провели  працівники бібліотеки №2 та провідний бібліотекар ПТУ №5.
З дитячих років діти потрапляють в різні ситуації, коли необхідно знати свої права та обов'язки. Буває так, що ми не знаємо, як захистити свої права,що для цього слід зробити, до кого звернутись по допомогу.
Саме тому  бібліотекарі ознайомили присутніх з організаціями, які захищають права людини в Україні , з основними документами, де записані права людей. Бібліотекарі розповіли  молоді  про адміністративні правопорушення, які здійснюють підлітки в такому віці та яке несуть за це покарання.
Для    молоді був проведен бліц - конкурс «Правове коло»,  метою якого було закріпити і розширити знання  про права. Студенти приймали активну участь у конкурсі «Юридична консультація», де намагалися надати  правову допомогу з різних ситуацій, грі «Дешифратор», рольовій грі «Мої аргументи», вправі «Мікрофон».
Знати та поважати свої права потрібно усім, і великим, і малим. Це не лише допомагає захистити свої права, але й попереджає виникненню багатьох проблем, пов'язаних із їх порушенням.
Дякуємо за співпрацю майстера виробничого навчання Борщик Н. А, класного керівника Збиранник І. В. та провідного бібліотекаря Панченко Т. В.

Комментариев нет:

Отправить комментарий