пятница, 20 января 2017 г.

КНИЖКОВИЙ ХІТ - ПАРАД


Йдуть десятиліття... Оновлюються книжкові фонди, в бібліотеку приходять нові читачі. З часом змінилися їхні запити, що вони читають тепер, над чим працюють?
На книжкових полицях поряд з популярними  новинками стоять перевірені часом видання, незаслужено забуті в даний час. Нехай ці книги були написані давно, але з часом вони не втратили своїх художніх якостей. Читати їх як і раніше цікаво.

Такі книги немов живі! Коли береш таку книгу в руки і починаєш її просто переглядати, виникає непередаване відчуття причетності до того світу, що ховається за обкладинкою. Книги забуті, але знайомі й улюблені...
З метою зростання престижності читання та популяризації найкращих літературних творів серед молоді в бібліотеці – філії №2 для учнів школи №1 був проведен  «Книжковий хіт – парад» незаслужено забутих книг.
Бібліотекарем читального залу  був проведен бібліографічний огляд «Дивосвіт дитячих та юнацьких книг», який дав змогу школярам ознайомитися з творами Ч. Вільсона, Ж. Верна, П. Загребельного, Є. Распе, О. Генрі, С. Руданського, П. Глазового, О. Вишні…
Також учні прийняли участь у конкурсах «Бюро казкових знахідок», «Ерудит-лото», «Пантоміма», літературній  вікторині «Дорога нам книга кожна» та інших.

Всіх, хто цікавиться хорошою літературою, хоче познайомитися з книгами, якими зачитувалося не одне покоління, ми запрошуємо відвідати виставку "Книжковий хіт - парад» , яка чекає на вас в філії №2 .

Дякуємо за співпрацю колективу школи  №1.

Комментариев нет:

Отправить комментарий