среда, 14 июня 2017 г.

РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД "ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ - МОДА"
13  червня у стінах бібліотеки - філії №2  відбувся справжній дитячий бум, адже у гості до книгозбірні завітали діти з пришкільного літнього  табору "Сузір'я".
Бібліотекарі розповіли своім юним друзям цікаві факти з історіі моди та дизайну.
З першого погляду може здатися, що у моди не так вже й багато варіантів для мінливості. Вибір-то невеликий: довше - коротше, ширше - вужче. Тим часом, моди змінюються і змінюються. За примхою і в разі потреби змінюються всередині держав і перетинають кордони країн. Диктують, беруть верх і сходять зі сцени. У модах чимало розумного, але багато і курйозного, смішного.
Над новими малюнками одягу, взуття, головних уборів трудяться тисячі модельєрів. Але часом зовсім не вони виявляються законодавцями нової моди. Взяти хоч високі підбори. Не модельєри і не шевці ввели їх в ужиток, а французький король Людовик XIV. Був він маленького зросту, а так хотілося виглядати вище!
Про високі підбори жіночих туфель «подбала» фаворитка наступного Людовика маркіза Помпадур. Причина та ж.
Гості виконували цікаві завдання, приймали участь у конкурсах, розкривали свої музичні, літературні та артистичні здібності.
Діти не тільки  переглянули показ дитячої моди, але й самі мали можливість побути моделями і  показати які вони модні, стильні та з відчуттям смаку.
Але найбільш захопливою для всіх стало моделювання та  виготовлення  дівочої юбки з паперу.
Під оплески присутніх пройшов показ цієї нової моделі.
В читальному залі панувала особлива, радісна атмосфера. Адже, бібліотека  це - літній  майданчик відпочинку, де можна не тільки читати, але й малювати грати в ігри, мандрувати інтернетом, займатися улюбленими справами.
Дякуємо за свівпрацю колективу школи №1.
Комментариев нет:

Отправить комментарий